Rizikové kácení stromů Plzeň

Rizikové kácení stromů a výškové práce Plzeň


Kde působíme?

Výškové práce i rizikové kácení provádíme v celých Západních Čechách. Často se vzdalujeme do okolních regionů. A to zejména do Středočeského kraje, Karlovarského kraje nebo Jižních Čech. Nově jsme začali působit také v Královehradeckém kraji.

 Nečiní nám problém za realizací zakázek dojíždět.

 Již jsme realizovali zakázky v Praze, Berouně, Rokycanech, Dobřanech, Klatovech, Přešticích, Tachově, Sokolově, Sušici, Železné Rudě, Žihli, Strašíně, Kašperských Horách, Kvildě, Modravě, Katovicích, Strakonicích, Domažlicích, Stříbře i Kralovicích.

Co děláme?

Rizikové kácení stromů - Rizikové kácení stromů, Rizikové kácení stromů - Ořezy stromů, Rizikové kácení stromů - Těžba dřeva, Rizikové kácení stromů - Zpracování polomu, Rizikové kácení stromů - Likvidace dřevní hmoty, Výškové práce - Nátěry, Výškové práce - Montáže, Výškové práce - Nátěry a opravy střech, Výškové práce - Nátěry a opravy fasád, Výškové práce - Odstranění sněhu, Výškové práce - Mytí oken, Výškové práce - Opravy

Nátěry ve výškách  Email

Provádíme natěračské práce a povrchové ošetření na špatně přístupných místech. Díky horolezecké technice dokážeme snížit cenu zakázky oproti použití plošiny a nebo lešení.

Nejčastější prací jsou nátěry střech, tuto činnost provádíme jak na plochých střechách, tak na sedlových střechách. Nátěru střechy předchází důkladné očištění, odmaštění a následně nátěr. Který vždy konzultujeme se zákazníkem. Abychom vybrali vhodnou barvu a náš zákazník byl maximálně spokojen. Další častou natěračskou prácí kde se využívá výškových prací je natírání konstrukcí. Ať už jde o kovové konstrukce výrobních hal, sloupy elektrického vedení nebo venkovní konstrukce všeho druhu. I v tomto případě je využití horolezeckých lanových technik často ekonomicky výhodnější a někdy i jedinou možnou variantou. Ošetření dřeva není výjimkou, i péče o tento materiál patří k častým činnostem. Broušení a následné ošetření. Nátěry fasád, kdy řemeslníci již sundali lešení. A nebo je již potřeba oživit barvy. I touto činností se naši výškoví pracovníci zabývají.
V neposlední řadě stojí za zmínku nátěry svodů, nátěry okapů a nátěry parapetu. Pravidelným ošetřením těchto prvků je možné předejít jejich poškození. A následně dalším škodám na vašem domě.

-    Nátěry střech
-    Nátěry fasád
-    Nátěry kovových konstrukcí
-    Nátěry komínů
-    Nátěry mostů
-    Nátěry okapů
-    Nátěry svodů
-    Nátěry sloupů veřejného osvětlení
-    Nátěry dřevěných konstrukcí
-    Penetrační nátěry

 

natery ve vyskach

 

 

 

Rizikové práce v praxi

kacecka-web.jpg

Najdete nás i na FBRizikové kácení stromů - Rizikové kácení stromů, Rizikové kácení stromů - Ořezy stromů, Rizikové kácení stromů - Těžba dřeva, Rizikové kácení stromů - Zpracování polomu, Rizikové kácení stromů - Likvidace dřevní hmoty, Výškové práce - Nátěry, Výškové práce - Montáže, Výškové práce - Nátěry a opravy střech, Výškové práce - Nátěry a opravy fasád, Výškové práce - Odstranění sněhu, Výškové práce - Mytí oken, Výškové práce - Opravy

Broumov, Červený Kostelec, Česká Skalice, Dobruška, Dvůr Králové nad Labem, Hořice, Hostinné, Hradec Králové, Hronov, Chlumec nad Cidlinou, Jaroměř, Jičín, Kopidlno, Kostelec nad Orlicí, Lázně Bělohrad , Náchod , Nechanice , Nová Paka , Nové Město nad Metují , Nový Bydžov , Opočno , Police nad Metují , Rokytnice v Orlických horách , Rychnov nad Kněžnou , Smiřice , Sobotka , Svoboda nad Úpou , Teplice nad Metují , Trutnov , Třebechovice pod Orebem , Týniště nad Orlicí , Úpice , Vamberk , Vrchlabí , Žacléř , Hradec Králové , Jičín , Náchod , Rychnov nad Kněžnou , Trutnov


Rizikové práce Plzeň © 2012